Welcome to Your Dream Online Publishing House!

HomeCategoriesBasket
0
Contact

International Publisher Statement Document

International Publisher Statement Document


2012 yılında yayın hayatına başlayan Necmettin Erbakan Üniversitesi Yayınları, Üniversitelerarası Kurul Başkanlığı’nın (ÜAK) Doçentlik Başvuru Şartları'nda belirttiği tanımda tanınmış/bilinen Uluslararası Yayınevi olup, en az beş yıldır uluslararası düzeyde düzenli faaliyet yürüten, yayınladığı kitapların bir çoğu dünyada ilk 500’e giren üniversitelerin kataloglarında yer alan ve aynı alanda farklı yazarlara ait en az 20 kitap yayınlamış olan yayınevi statüsündedir.  Necmettin Erbakan Üniversitesi Yayınları faaliyetlerini bu tanım kapsamında sürdürmektedir.


Türkçe dili dışında yayınlanmış 20'den fazla yayını bulunan Necmettin Erbakan Üniversitesi Yayınları, 17 Ocak 2020 tarihinde 31011 sayılı Resmî Gazete'de yayınlanan değişikliklerle birlikte Akademik Teşvik Ödeneği Yönetmeliği'ne göre Tanınmış Uluslararası Yayınevi niteliğine haizdir.


T. C. Üniversitelerarası Kurul (ÜAK) tarafından 19.11.2019 tarihli duyurusunda Yükseköğretim Genel Kurulu’nun 17/10/2019 tarihli toplantısında alınan karar ile Doçentlik Başvuru Şartlarına göre Necmettin Erbakan Üniversitesi Yayınları Uluslararası Yayınevi statüsündedir.

 

Uluslarası Yayınevi Beyanı Belgesi için Tıklayınız.

NEÜ Yayınları - Yayın Kataloğu

NEÜ Yayınları - Kitap İsim ve ISBN / E-ISBN Listesi

Newsletter Registration

Sign up for our newsletter and enjoy the benefits